کیفیت و تنوع همواره افتخار ماست

 

گروه راشین علاوه بر تولید هنر های اصیل که نماد ذوق و اندیشه ایرانی است ، تولیدات هنری خود را متناسب با سلیقه و نیاز های بازار هدف نیز تنظیم می نماید و این قابلیت را دارد تا سفارشات بازارهای جهانی را طراحی و تولید نماید .

_

محصولات راشین

دسته بندی محصولات ما را ببینید

_

خاتم کاری

 

خاتم ترکیبی از چند ضلعی‌های منظم با تعداد اضلاع متفاوت (سه، پنج، شش، هفت، هشت یا ده ضلعی) است که با استفاده از مواد اولیه گوناگون در رنگ‌های مختلف ساخته می‌شود.

قلم زنی

 

قلم‌زنی هنر تزیین و کندن نقش و نگار مختلف روی اشیای فلزی به خصوص مس، طلا، نقره و برنج به کمک قلم و ضربه‌ی چکش است.

 

قلمکار

 

وجه تسمیه قلمکاری از نحوه ی ساخت و نوع تولید قلمکاری  درزمان بوجود آمدن این صنعت است که در ابتدا با قلم طرح های مورد نظرشان را روی پارچه‌ های پنبه‌ ای و ابریشمی نقاشی می‌ کردند.

گبه

 

گبه انواعی از زیرانداز میباشد و همچون فرش بافی ارزش هنری بسیاری نیز دارد بطوریکه امروزه در همه جای دنیا طرفداران بیشماری را به خود جلب کرده.

گلیم

 

فرش گلیم نوعی فرش بدون پرز است که با درگیری تاروپود به یکدیگر ایجاد می شود . معمولا تار آن پنبه و پشم وگاهی نخ ابریشم و پود آن از نخهای پشمی و کرک و ابریشم به صورت رنگی استفاده می شود

میناکاری

 

میناکاری هنری است که توسط قلم طرح‌هایی بر روی ظروف مسی، نقره‌ای و طلایی کشیده می‌شود. رنگ پس زمینه‌ی آن رنگ‌های آبی، سبز و گاهی قرمز است

   هنرهای سنتی و صنایع دستی قسمتی از فرهنگ مشترک جهانی است و مفهوم دهکده جهانی و ارتباط فرهنگ­ها در همین آثار هنری نهفته است. آثار صنایع دستی، امروزه مخاطبان زیادی را از اقصی نقاط دنیا به خود جذب می­کند و نقش آن در تعاملات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی ملل بسیار قابل توجه است.

 

box

تدارکات صادراتی

airplane

ارسال سریع

guarantee

100% گارانتی

call-center

24/7 پشتیبانی

tag

تخفیف های ویژه

_

تاریخ و هنر اصیل

هنگامی که یک اثر هنری اصیل و کلاسیک خریداری میکنید در واقع شما کالایی مطمئن و ماندگار را تهیه کرده اید ،  شما درحال خرید بخشی از تاریخ و تجربه ناب یک فرهنگ هستید، درحال خرید هزاران ساعت از تجربه ارزشمند هنری .

هنر کلاسیک با توجه به مواد و مصالح مرغوب، ماندگاری و سبک منحصر به فرد ، و مهمتر از همه با توجه به سبک و عیار استادانه و غیر قابل کپی در واقع کالایی سرمایهای است و این امر با توجه به برند محصولات گروه راشین  و دقت وافر این مجموعه در تولید آثار فاخر هنری ، به گونه ای که این آثار ارزش و اعتبار حضور در حراجی های معتبر منطقه ای و جهانی را دارد ، خرید این آثار نوعی سرمایه گذاری مطمئن است که قیمت محصول با توجه به کیفیت و اعتبار موسسه و هنرمند، همواره رو به افزایش است.

  • دانش منحصر به فرد از حمل و نقل
  • 100٪ خدمات صدور امن و ایمن
  • خدمات بهینه سازی حمل و نقل
  • پیگیری حمل و نقل آنلاین شما
  • با توجه به عملکرد کلیدی بدون درز
  • محتوای تولید شده کاربر در زمان واقعی
_

نحوه سفارش تولیدات گروه راشین

چگونه محصولات این گروه را سفارش دهید ؟

در صورت تمایل به سفارش کالا ، فقط کافیست شماره کد محصول و تعداد آن را به ایمیل گروه راشین  ( از طریق دکمه ذیل ) و یا از طریق فرم رو به رو ارسال نمایید تا در کمترین زمان ممکن پاسخ لازم ( قیمت و زمان تحویل کالا ) را دریافت کنید .

لطفا توجه داشته باشید که تمامی اعداد وارد شده با حروف انگلیسی باشد